Szanowni Państwo,

AVI Diagnostyka Obrazowa jest nowoczesnym ośrodkiem diagnostyki obrazowej, którego głównym obszarem działalności jest wykonywanie badań tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. Ośrodek dysponuje nowoczesnym sprzętem pozwalającym na wykonywanie szerokiej gamy badań radiologicznych zarówno w tomografii komputerowej, jak i w rezonansie magnetycznym. Interpretacja badań jest przeprowadzana przez doświadczony zespół specjalistów radiologów. Dzięki nim diagnoza jest precyzyjna i pozwala podjąć odpowiednie leczenie danego schorzenia. Miarą profesjonalizmu prowadzonych usług diagnostycznych jest przyznanie przez firmę GE Medical Systems tytułu jedynego w Polsce Referencyjnego Ośrodka Diagnostyki Obrazowej MR. Potwierdzony profesjonalizm naszego ośrodka sprawia, że chociaż miejscem, w którym działa jest Warszawa, korzystają z niego pacjenci z innych regionów.

Drugim, równoległym obszarem działalności jest rehabilitacja, która prowadzona jest w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe i aktualne trendy w Polsce i na świecie. Zespół fizjoterapeutów AVI Rehabilitacja specjalizuje się w leczeniu i rehabilitacji pacjentów po operacjach ortopedycznych, przy schorzeniach kręgosłupa oraz innych chorobach narządu ruchu. Szczególny nacisk kładziony jest na postępowanie zachowawcze w ramach wczesnej interwencji fizjoterapeutycznej u pacjentów niewymagających natychmiastowej operacji.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do naszych pacjentów jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

 

Szanowni Państwo LUX MED Sp. z o.o. po raz czwarty bierze udział w Narodowym Programie Zwalczania Chorób Nowotworowych, którego zadaniem jest wczesne wykrywania raka płuca. Program obejmuje niskodawkowe badanie tomografii komputerowej (NDTK), które wykonywane jest w naszych Pracowniach BEZPŁATNIE.  Szczegóły dotyczące realizacji Programu oraz druk skierowania dostępne w zakładce "Aktualności". Zapraszamy serdecznie.


Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy do nowego Centrum Diagnostycznego - Pracownia MR, która zlokalizowana jest w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza        ul. Niekłańska 4/24. Pracownia otwarta jest od pn - pt. w godz. 8:00 - 18:00
. Serdecznie zapraszamy.

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług diagnostycznych w zakresie badań USG i RTG. Pracownie mieszczą się w Szpitalu Wolskim im. Anny Gostyńskiej SPZOZ ul. Kasprzaka 17, 01-211 Warszawa - Pawilon 7.